Prekių siuntimas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Norėdami užtikrinti mūsų jums tiekiamų šokolado gaminių kokybę, prekes į namus pristatome tik Vilniuje. Visgi, jeigu turite ypatingų užsakymą, už papildomą kainą, prekes pristatysime ir į jūsų miestą. 

 

Taip pat, norime priminti, kad savo užsakytas prekes galite atsiimti patys mūsų parduotuvėje - taip galite būti tikri, kad savo norimas prekes gausite greitai ir pačios geriausios būklės. 

 

Pristatymo laikas: 

Atsiėmimas parduotuvėje; tą pačią arba kitą dieną (informuosime jus el. paštu. Jeigu norite žinoti ar prekes galima atsiimti tą pačią dieną,  skambinkite į musų parduotuvę pasiteirauti telefonu +370 652 99867)

Prekių pritatymas į namus: per 2 darbo dienas. Su jumis susisieksime dėl jums patogaus pristatymo laiko. 

 

Dovanų pristatymas: Taip pat siūlome prekes pristatyti kaip dovanas  jūsų mylimiesiems. Norėdami šios paslaugos,  atlikdami mokėjimą komentarų skiltyje įrašykite pristatymo vietos adresą. 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mūsų prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos, Išskyrus tuos atvejus, kai prekė neatitinka jūsų užsakytos prekės, yra grubiai pažeista jų išvaizda arba prekė neatitinka kokybės reikalavimų. Tokiu atveju galite pakeisti prekes į kitas arba susigrąžinti pinigus. 

©2020 Šokolado namai. 

0
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon